Home Dogodki Dogodek Karavana Climate Of Change v Novi Gorici
Generalka pred prvo predstavo. Foto: Michele Lapini

Karavana Climate Of Change v Novi Gorici

Cirkuški spektakel Climate Of Change in spremljevalni program, v izvedbi priznane italijanske umetniške skupine MagdaClan Circo in cirkuške šole iz Torina, FLIC Scuola Circo ter drugih organizacij, je del vseevropske turneje v desetih  evropskih mestih. V Sloveniji bo gostoval v petek, 6. in soboto, 7. avgusta v Novi Gorici.

Na sporedu bosta dve  celovečerni predstavi, ob 21. uri na Trgu E. Kardelja.

V času gostovanja cirkusa Climate of Change bo v Novi Gorici potekal tudi spremljevalni program.

Dan pred prvo predstavo, 5. avgusta, bodo umetniki organizirali delavnico grafitiranja z mahom. Delavnica se prične o  18. uri. Število udeležencev je omejeno, zato sprejemamo prijave na naslov miha.turk@sloga-platform.org.

To pa še ni vse. Turneja #ClimateofChange želi spremeniti mnenje mladih Evropejcev: zato  bo frizerka mladim obiskovalcem ponudila ne le spremembo pričeske. Frizerski salon bo odprt 6. in 7. avgusta, oba dneva med 9.00 in 12.00 uro ter med 18.00 in 20.00 uro. Naročanje ni potrebno!

Predstava je del večje turneje, ki bo med julijem in novembrom obiskala 9 evropskih mest. Iz Bolgarije pride v Slovenijo. Po dveh predstavah v Novi Gorici se bo turneja nadaljevala  na Poljsko, Nemčijo, Madžarsko, Italijo, Portugalsko, Francijo in na koncu še v Belgijo.

Vsi dogodki, tudi cirkuška predstava, so brezplačni ob spoštovanju ukrepov in do zapolnitve mest.

Skladno z odlokom o začasni omejitvi ponujanja kulturnih storitev končnim uporabnikov v RS je za udeležbo na prireditvi obvezno izpolnjevanje pogoja PCT.

Dogodek organizira Platforma SLOGA v sodelovanju z Mestno občino Nova Gorica v okviru – Evropske prestolnice kulture – GO! 2025

NAPOVEDNI VIDEO predstave

Več o turneji po evropskih mestih.


Platforma SLOGA je partner projekta #ClimateOfChange, ki ga sooblikuje in izvaja 16 evropskih organizacij civilne družbeCilj projekta je prispevati k dvigu ozaveščenosti evropskih državljanov in njihovega kritičnega razumevanja migracij, ki jih povzročajo podnebne spremembe kot eden največjih izzivov današnjega soodvisnega sveta. Projekt financira Razvojni program Evropske komisije za izobraževanje in ozaveščanje (DEAR).

 

 

 

 

 

Dogodek se je zaključil.

Datum

06. - 07. 08. 2021
Pretekli dogodek!

Čas

21:00 - 21:00

Lokacija

Trg E. Kardelja Nova Gorica
Področje

Organizira

platforma Sloga

Izberite jezik / Translate

Koledar dogodkov

februar 2025

P
T
S
Č
P
S
N
27
28
29
30
31
1
2
Dogodki za 30 januar
Dogodki za 1 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 2 februar
Ni dogodkov
3
4
5
6
7
8
9
Dogodki za 3 februar
Dogodki za 4 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 5 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 6 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 7 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 8 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 9 februar
Ni dogodkov
10
11
12
13
14
15
16
Dogodki za 10 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 11 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 12 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 13 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 14 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 15 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 16 februar
Ni dogodkov
17
18
19
20
21
22
23
Dogodki za 17 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 18 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 19 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 20 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 21 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 22 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 23 februar
Ni dogodkov
24
25
26
27
28
1
2
Dogodki za 24 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 25 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 26 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 27 februar
Ni dogodkov
Dogodki za 28 februar
Ni dogodkov
Translate »